Директор Департаменту екології Запорізької ОДА Віталій Гордієнко прокоментував відсторонення від посади

Директор Департаменту екології Запорізької ОДА Віталій Гордієнко прокоментував відсторонення від посади

Голова ОДА Віталій Туринок відсторонив від посади головного еколога області та ініціював службове розслідування

У четверг, 19 вересня, під час сесії Запорізької обласної ради голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок повідомив про відсторонення від посади директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Віталія Гордієнка та його заступників, а також про початок службової перевірки.

«Після попереднього ознайомлення з ситуацією і з огляду на дані правоохоронних органів, я вирішив усунути від виконання обов'язків директора Департаменту екології та природних ресурсів Віталія Городієнка. Також ініціюю службове розслідування його діяльності, яка викликає безліч питань у правоохоронців і громадськості. На черзі інші одіозні керівники. Не розслабляйтеся. Це і УКБ (Управління капітального будівництва – ред.)» стосується, - заявив голова ОДА.

У коментарі виданню «Факти Запоріжжя» директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Віталій Гордієнко заявив, що про відсторонення дізнався лише сьогодні і жодного офіційного документу чи повідомлення з цього приводу йому не надходило.

«Для відсторонення від посади та ініціації проведення службового розслідування повинні бути вагомі підстави. Тому я планую найближчим часом звернутися до голови ОДА із тим, щоб він надав офіційний документ, де буде вказано підстави для відсторонення й проведення службового розслідування щодо мене та інших співробітників департаменту», - повідомив В. Гордієнко.

На уточнююче питання журналіста, чи обговорював із ним голова ОДА хід справ у департаменті й можливе звільнення з посади, відсторонений посадовець зазначив, що розмова тривала менше хвилини.  

«З новим головою Запорізької облдержадміністрації я спілкувався лише один раз, менше хвилини, у присутності Володимира Головешка (неофіційний радник Віталія Туринка – ред.). Тоді мені як директору Департаменту і всім заступникам запропонували написати заяви про звільнення. Я особисто до жодного із заступників зауважень не маю, якщо у правоохоронців є питання  - нехай їх ставлять», - зазначив пан Гордієнко.  

Коментуючи ймовірні причини рішення голови ОДА, директор Департаменту екології зазначив «щоб не нервував»:

«На фоні того безладу, що діється в області, на фоні недобудованих мостів, розкрадання бюджетних коштів, інших проблем, напевно, голова ОДА вирішив, що моє звільнення є «першочерговим».

Чого прибрали? Прибрали, щоб не нервував. Коли собаці нєх*р робити, вона лиже яйця», - резюмував В. Гордієнко.

Як раніше повідомляло видання «Факти Запоріжжя», найближчим часом голова Запорізької ОДА Віталій Туринок готується представити свою команду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии