Маріупольські чиновники наступають на Запоріжжя

Маріупольські чиновники наступають на Запоріжжя

Чиновники, яких у 2018 році «депортували» з Маріупольської міськради намагаються влаштуватися у Запоріжжі

У квітні ми розповідали, що ексзаступник міського голови м. Маріуполь Олександр Голтвенко подав декларацію кандидата на посаду заступника голови Запорізької ОДА.

На даний час, у зв’язку зі звільненням з посади голови Запорізької держадміністрації Віталія Туринка, та затримкою, яка виникла з призначенням Віталія Боговіна кадрове питання Олександра Голтвенка поставили на паузу. Але як з’ясувалось «міграція» ексчиновників Маріупольської міськради на цьому не завершилась.

В єдиному державному реєстрі з’явилась декларація кандидата на посаду Генерального директора комунального сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради, подана Дмитром Тітовим.

У Маріуполі Дмитро Тітов обіймав посаду начальника управління земельних відносин (землеустрою) департаменту по роботі з активами Маріупольської міської ради, перебував у безпосередньому підпорядкуванні Олександра Голтвенка, у 2018 році був звільнений з посади за власним бажанням.

У червні 2018 року мер Маріуполя Вадим Бойченко коментуючи ситуацію з корупцією в місті, торкнувся ситуації, подібну до тієї, яка сталася з Дмитром Тітовим:

«Ми багато даємо шансів людям, може, вони колись даремно ступили на цей шлях, може, вони одумаються, стануть чесними, порядними, але, на жаль, ми бачимо, що вони не справляються», - зазначив мер.

Ще один скандал, у який потрапив Дмитро Тітов у Маріуполі, стосується нерухомості. Так, як з’ясували журналісти чиновник оформив на свого шестирічного сина житловий будинок площею 214,5 м2, розташований на Морському бульварі, на відстані 900 метрів від моря.

На даний час будинок виглядає так:

Сину чиновника також належить земельна ділянка  площею 994 м2,  дружині Дмитра Тітова на правах співвласності належить 33 % нежитлового приміщення площею 83,3 м2.

У гаражі кандидата FORD FUSION, 2016 року випуску, на якому пересувається Дмитро Тітов та KIA SOUL, 2011 року випуску, яка належить Олесі Тітовій.  Дружина чиновника також має право користування автомобілем MAZDA 6, який належить Андрію Колодяжному.

У 2019 році Дмитро Тітов отримав 303 809 гривень заробітної плати від ТОВ  «Гуд Говерненс Групп». Олеся Тітова задекларувала 24 848 гривень зарплати від Адвокатського бюро «Тітова та партнери», 25 620 допомоги при народженні дитини та 2 516 процентів від ПАТ КБ «Приватбанк».

Дружині кандидата належить Адвокатське бюро «Тітова та партнери» та 50% ПП «Фірма Карат». Грошових активів або фінансових зобов’язань Дмитро Тітов не задекларував.

Очевидно, що посада гендиректора «Запоріжзеленгоспу» - це перший крок Дмитра Тітова по кар’єрним сходинкам Запоріжжя, після місцевих виборів, які відбудуться у жовтні, Дмитро Тітов може зайняти тепле крісло у Запорізькій держадміністрації, або у запорізькій мерії.

Мешканцям Запоріжжя залишилось з’ясувати для себе чи потрібні нам чиновники чи депутати з таким бекграундом.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии