Новий голова поліції, сесія облради, оновлення Хортиці та команда Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Новий голова поліції, сесія облради, оновлення Хортиці та команда Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Найголовніше та найцікавіше за 19 вересня.

Кадри вирішують: Голова Запорізької ОДА Віталій Туринок готується представити свою команду

У Запорізькій області поступово відбувається формування оновленої владної верхівки. 6 вересня регіон отримав нового керівника в особі підприємця Віталія Туринка, із бізнесом у Рівному. 12 вересня на посаду голови Служби безпеки України в області був призначений уродженець Закарпаття Борис Безрукий. А напередодні, 18 вересня, головою  обласного управління Національної поліції офіційно став Микола Лушпієнко з Сумщини. (Читати)

 

Новий голова запорізької Нацполіції: хто він та що про нього відомо

Нового очільника запорізької поліції Миколу Лушпієнка представив голова Національної поліції Сергій Князєв. Раніше новопризначений начальник керував поліцією у Сумській області. Під час офіційного представлення Лушпієнка Сергій Князєв наголосив, що новий очільник достойно керував сумьською поліцією. Також на засіданні подякували Костянтину Гребенюку, який тимчасово виконував обов’язки голови Нацполіції у Запоріжжі. (Читати)

 

Сесія Запорізької облради: кулуарні домовленості та корупційні схеми в дії?

Схоже на все, що новий очільник Запорізької області пішов на кулуарні домовленості, оскільки у повістці дня не має питань «Про визнання незадовільною роботу начальника Служби автодоріг у Запорізькій області» (ред., - в особі Андрія Івка) та «Про визнання незадовільною роботи тимчасово в.о. директора ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК» «Автомобільні дороги України» (ред.,- в особі Андрія Коцура). (Читати)

 

Новопризначений губернатор відсторонив від обов'язків головного еколога області

Сьогодні, 19 вересня, відбувається перша сесія ЗОДА на чолі з Віталієм Туринком. У рамках  засідання новопризначений губернатор відсторонив від посади директора Департаменту екології та природних ресурсів. (Читати)

 

Депутатка на Запоріжжі використовувала в особистих цілях свій мандат: складено "корупційні" протоколи

На депутатку Вільнянської райради Запорізької області Тетяну Плетень складено 2 "корупційні" протоколи. Про це повідомляє прес-служба НАЗК. (Читати)

 

 

Поліція не бачить політики у вбивстві чиновника ОТГ під Запоріжжям: депутати протестують

Голова Національної поліції Сергій Князев під час брифінгу на представленні нового очільника запорізької поліції Сергія Лушпієнка, коментуючи резонансне вбивство чиновника Якимівської ОТГ Дмитра Кириллова, заявив, що поліція поки що не розглядає версію, за якою вбивство пов'язане із професійною діяльністю загиблого. (Читати)

 

"Оновлення запорізької Хортиці повинно носити комплексний характер": звернення ГО "Справжні дії"

Острів Хортиця може розвинути свій потенціал та перетворитися на справжню пам’ятку світового рівня. Проте, перш ніж розробляти будь-які проекти, місцевим та столичним посадовцям слід знайти ресурси та зосередитися на розв'язання наявних проблемних питань розвитку території острова та функціонування заповідника. (Читати)

 

Адвокатське бюро та два автомобілі: аналіз е-декларації запорізької депутатки Юлії Яцик

Народна депутатка партії «Слуга народу» Юлія Яцик перемогла на парламентських виборах у 79-му окрузі. Має кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права, а також спеціаліста з кримінального права. У 2012 році була кандидаткою на місце у парламенті від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка». (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии