Президент Зеленський повідомив, коли в Україні відбудуться місцеві вибори

 Президент Зеленський повідомив, коли в Україні відбудуться місцеві вибори

Дата відліку – завершення децентралізації та формування ОТГ

Сьогодні, 3 серпня, перебуваючи із робочим візитом на Львівщині, президент України Володимир Зеленський повідомив, коли в Україні відбудуться місцеві вибори.

Зокрема, Глава держави зазначив, що місцеві вибори відбудуться у 2020 році, пише видання «Вголос».

«Усі проблеми мають вирішуватись на місцевому рівні. От у 2020 році у вас будуть вибори, балотуйтесь на мера, якщо ви знаєте, як все має бути, а ми вам допомагатимемо», – уточнив В. Зеленський на зустрічі із жителями Трускавця.

Нагадаємо, що раніше керівник Офісу Президента Андрій Богдан наголошував, що місцеві вибори доречно проводити після завершення реформи децентралізації та формування ОТГ.

«У нас є проблема незакінченої реформи місцевого самоврядування. Частина виборів у ОТГ відбулася, частина не відбулася. Було б абсолютно логічно закінчити формування ОТГ, а тоді здійснити перевибори. Але ухвалення такого рішення – це питання діалогу з депутатами», – зазначив Андрій Богдан на брифінгу 31 липня.

Крім того, він підкреслив, що проведення дострокових місцевих виборів неможливе без ухвалення відповідного закону.

Андрій Богдан також додав, що реформа децентралізації має бути завершена в тому вигляді, у якому вона була запланована, – з посиленням ролі громад у вирішенні питань їхньої життєдіяльності.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии