Ремонт по-запорізьки, або як аеропорт отримає 30 мільйонів

Ремонт по-запорізьки, або як аеропорт отримає 30 мільйонів

Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" планує укласти угоду з ТОВ "Онур конструкціон інтернешнл" на додаткові роботи з капітального ремонту аеродромних покриттів аеропорту вартістю 31,52 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель "Прозоро".

Тендер проводять за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки раніше "Онуру" замовили основний обсяг робіт з ремонту покриттів вартістю 308,95 млн грн і наразі потрібно виконати додаткові роботи. Про яку конкретно роботу йдеться та який прайс за виконання робіт - залишається невідомим.

На попередні відкриті торги "Онур конструкціон інтернешнл" подало пропозицію вартістю 341,25 млн грн і в процесі конкуренції з іншим учасником знизилося до 308,95 млн грн – тобто на 32,3 млн грн від початкової вартості. І тепер фірмі замовлять додаткових робіт на 31,52 млн грн.

Зазначимо, що згідно зі ст. 36 "Основні вимоги до договору про закупівлю"  вбачається, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Крім того, зміни ціни за одиницю товару не більше, ніж 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, якщо зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.

Ремонт смуги за основним договором мали провести з 2 вересня по 15 жовтня і для цього аеропорт пригальмував роботу. Втім, на днях на сайті мерії заявили про перенесення завершення ремонту на один тиждень саме через потребу в додаткових роботах, оскільки "…після демонтажу плит чинної смуги з’ясувалося, що під ними залишилися плити, вкладені ще у 50-ті роки. Для облаштування нового покриття їх необхідно було якісно відфрезерувати. Також вирішено «нарізати» додаткові деформаційні шви на новому покритті злітно-посадкової смуги. Це дозволить ефективніше компенсувати перепад температур у зимовий та літній період".

Окремо в повідомленні наголосили, що додаткові роботи планується виконати в рамках передбаченого фінансування, без зростання вартості проєкту, про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии