Янукович збирається повернутися до України – адвокат

Янукович збирається повернутися до України – адвокат

В Україні колишній президент, який втік до російського Ростову, засуджений на 13 років позбавлення волі за державну зраду

"Ростовський легітимний", колишній президент України Віктор Янукович, який у лютому 2014 року втік до РФ та оселився у російському Ростові, планує повернення до України – попри те, що засуджений в Україні до тюремного ув'язнення за державну зраду.

Як повідомляє "5 канал", про це заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк, коментуючи журналістам перебіг справи навколо Януковича після засідання Київського Апеляційного суду, який наразі розглядає сім заяв від захисників екс-президента щодо скасування винесеного йому вироку. Оскільки без скасування екс-президента затримають у першому ж аеропорту, де приземлиться його літак.

"Основні завдання, поставлені клієнтом – забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту – зараз виконуються... Він зараз перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на батьківщині", – заявив Сердюк.

Нагадаємо, що збіглий президент України Віктор Янукович засуджений Оболонським судом Києва до 13 років позбавлення волі за державну зраду та допомогу Росії у веденні агресивної війни проти України. Проте зграя адвокатів, яка захищає Януковича, вже подала цілу низку апеляцій на вирок, які зараз знаходяться на стадії розгляду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии