47 мільйонів гривень запоріжани винні компанії з вивозу сміття

47 мільйонів гривень запоріжани винні компанії з вивозу сміття

Запоріжани заборгували компанії з вивезення твердих побутових відходів «Вельтум» понад 47 мільйонів гривень. Про це повідомляє офіційний портал міської ради.

Борги населення перед підприємством зростають щомісяця, станом на жовтень борг складає - 47,5 млн гривень.

У компанії відзначають, що заборгованість можна реструктуризувати. Для цього потрібно звернутися до підприємства-постачальника послуг та укласти з ним договір про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги.

Працівники підприємства ведуть постійну роботу по стягненню заборгованості, у тому числі й шляхом повідомлень. Якщо абонент продовжує ігнорувати оплату послуг з вивезення ТПВ, підприємство стягує заборгованість у судовому порядку.

Нагадаємо, ТОВ "Вельтум-Запоріжжя" планує збільшити тариф на вивезення сміття вже з початку 2020 року. Зазначається, що підвищення тарифів очікується з 1 січня 2020 року. Це пов'язано зі збільшенням вартості палива, тарифів, електроенергії та рівня мінімальної заробітної плати. ТОВ "Вельтум" представило проєктний рівень тарифів, згідно з яким пропонується встановити ціну на послуги з вивезення твердих побутових відходів - 86,79 гривні, великогабаритних - 117,05 гривень, ремонтних - 261,94 гривні та рідких - 203,59 гривні за кубометр.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии