Аукціон з реконструкції площі Фестивальної перенесли

Аукціон з реконструкції площі Фестивальної перенесли

Аукціон стосовно проєкту «Реконструкція площі Фестивальної в м. Запоріжжі», який повинен був відбутися 27 лютого об 12.37 перенесено.

Підставою перенесення аукціону стала скарга, подана одним з учасників ТОВ «Запорожпроект» до постійної адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель,  щодо порушення Департаментом капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації  порядку проведення процедури закупівлі.

ТОВ «Запорожпроект» повідомив про порушення Департаментом капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації  порядку проведення Процедури закупівлі та просив зобов’язати  Замовника внести зміни до тендерної документації.

Учасник скаржиться на застосування дискримінаційного підходу в умовах тендерної документації щодо визначення виду і розміру забезпечення виконання договору у вигляді безвідсоткового депозиту, строку будівництва, який за підрахунком підрядника складає 65 місяців, вимог до предмета закупівлі, вимог до надання документів після аукціону й умов проєкту договору

Розгляд скарги ТОВ «Запорожпроект» відбудеться 02.03.2020 о 16:00 годині в приміщенні Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Митрополита В. Липківського, 45, кім. 111, м. Київ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии