Автопарк сільгосптехніки та півтора мільйони: що містить декларація селищного депутата у Запорізькій області

Автопарк сільгосптехніки та півтора мільйони: що містить декларація селищного депутата у Запорізькій області

Бути селищним депутатом і не працювати у фермерському господарстві, очевидно, важко. Ця тенденція простежується чи не в кожного сільського чи селищного обранця.

Герой нашої рубрики "Задекларовані та щасливі", про якого ми розповімо сьогодні, також вирішив не відриватися від колективу та отримувати гроші з двох джерел. Мова йде про депутата Чернігівської селищної ради Сергія Овчаренка.

Звичайно ж, депутат володіє кількома земельними ділянками загальною площею 45 гектарів, квартирою, житловим будинком, а також трьома нежитловими приміщеннями, призначеними для сільськогосподарських робіт. 

Автопарк у Сергія Володимировича чималий, адже він має достатньо сільськогосподарської техніки - вантажний автомобіль, 5 причепів, колісний екскаватор, дві одиниці сільгосптехніки, автокран та паливоцистерну. Серед легкових авто у власності родини Овчаренків - Toyota RAV4 2014, Volkswagen Transporter 2007, Mitsubishi L200 2012.

Сергій Володимирович є директором фермерського господарства "Брат". У 2019 році депутат отримав у цьому ФГ 79 тис. грн. заробітної плати, а також 12,9 тис. грн. зарплатні від ФГ "Бджілка". Крім того, надання сільськогосподарської техніки в оренду принесло обранцю 31 тис. грн. 

У свою чергу, дружина депутата отримала 80 тис. грн. від зайняття підприємницькою діяльністю та 47 тис. грн. за відчуження рухомого майна. 

Родина вирішила не зберігати грошові активи на кількох рахунках та у валюті, як це робить більшість сімей депутатів. Натомість, Овчаренки вказали лише одну суму, якою володіють - 1,5 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии