Бездіяльність депутатів, тиждень із запорізьким губернатором і недемократичні вибори: підсумки дня

Бездіяльність депутатів, тиждень із запорізьким губернатором і недемократичні вибори: підсумки дня

Про найважливіше 13 квітня.

Чи вистачає запорізьким медикам засобів індивідуального захисту: де дії народних обранців?

У мережі функціонує карта медичного забезпечення, яка демонструє наявність тих чи тих засобів індивідуального захисту в лікарнях, а також має відомості про потребу медиків кожної установи. (Читати)

Мільйонні статки та "картинна галерея": що містить декларація депутата Запорізької облради

Запорізькі депутати у більшості випадків можуть похвалитися своїм майновим становищем. Однак, дехто взагалі дивує громадськість своїм вмінням "робити гроші". Таким талантом володіє і сьогоднішній герой постійної рубрики "Задекларовані та щасливі". (Читати)

Тиждень з головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком

Протягом останнього тижня за участю голови облдержадміністрації Віталія Туринка було проведено багато заходів, у зв’язку з чим ми спробували з’ясувати чи пов’язані вони із обов’язками представника Президента України в області та чи не займається чиновник непритаманними очільнику області справами. (Читати)

Ботієве - недемократичні вибори 2020

Демократія, народоправство — політичний режим, за яким єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. При цьому управління державою здійснюється народом, безпосередньо (пряма демократія), або опосередковано через обраних представників (представницька демократія). У січні демократія опинилась під загрозою, члени Ботіївської територіальної виборчої комісії призначили депутатами сільради місцевих мешканців, без проведення виборів. (Читати)

«Гроші з вітру»: активи оріхівського чиновника значно перевищують його доходи

Як ми показуємо у своїй постійній рубриці #задекларовані та щасливі, можновладці та чиновники різних рівнів мають неабиякий божий дар - робити гроші з вітру. Чергові вміння демонструє представник регіону, начальник відділу інформаційно-організаційної роботи та зв'язків з громадськістю Комишуваської селищної ради Оріхівського району – Володимир Шиян. Так, його грошові активи, більш ніж у 10 разів перевищують його доходи. З цим і будемо розбиратись. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии