Більше 730 правоохоронців слідкуватимуть за порядком у Запоріжжі під час святкувань Різдва

Більше 730 правоохоронців слідкуватимуть за порядком у Запоріжжі під час святкувань Різдва

Як повідомляє ГУНП в Запорізькій області на всіх територіях культових споруд та вулицях, де заплановані святкові заходи, публічну безпеку і правопорядок забезпечуватимуть поліцейські Запорізької області та військовослужбовці.

6 та 7 січня на території міста Запоріжжя та області будуть відбуватись заходи із нагоди святкування Різдва Христового. Загалом заплановано проведення 231 заходу, які пройдуть на територіях культових споруд (церкви, храми, монастирі) та на вулицях. За попередніми даними, у них візьмуть участь понад 32 тисяч громадян.

«Біля кожної церкви, храму, де відбуватимуться різдвяні служби, будуть присутні поліцейські. Місця на вулицях, де проводитимуться святкові заходи також патрулюватимуться посиленими нарядами правоохоронців. Загалом публічну безпеку і порядок на Різдвяні свята забезпечуватимуть понад 480 поліцейських та 250 військовослужбовців Національної гвардії України», - розповів заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Павло Карабута.

Поліція закликає учасників заходів бути толерантними та взаємоввічливими, не створювати конфліктні ситуації, поводитися цивілізовано, поважати права та погляди один одного і не порушувати громадський порядок.

У випадку, якщо ви стали свідком або жертвою скоєння правопорушення чи злочину, виявили підозрілі предмети у публічних місцях, негайно звертайтесь до поліції за телефоном 102, поліцейських безпосередньо на вулиці або в інший зручний для вас спосіб.

Також слід бути уважними до своїх речей, оскільки під час масових заходів збільшується кількість крадіжок.

Бажаємо вам безпечно зустріти свято Різдва!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии