Будемо вимагати: місцева активістка запросила запоріжців на зустріч із власниками небезпечних заводів

Будемо вимагати: місцева активістка запросила запоріжців на зустріч із власниками небезпечних заводів

Екологічна ситуація протягом тривалого часу залишається «питанням життя» для запоріжців.

Ситуація із забрудненням атмосфери у Запоріжжі не покращується вже протягом багатьох років.  Місто щоденно страждає від викидів небезпечних речовин, які негативно впливають не тільки на стан екології, але й на стан людини. У лікарнях частішають випадки звернень пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів.

На жаль, екологічну ситуацію можна назвати катастрофічною. Місцеві жителі обурені бездіяльністю міської влади та представників запорізьких заводів. У соціальних мережах щодня з’являється рекордна кількість постів, демонструючи незадоволення запоріжців.

Представниця ГО «Дзиґа» Олеся Крамаренко запросила запоріжців на екозустріч. Останньою краплею терпіння стала нічна пожежа на складах рибного заводу. За словами активістки, зустріч необхідно провести у сесійній залі разом з директорами запорізьких заводів та представниками влади, відповідальними за екологічну ситуацію. Зустріч відбудеться 19-го серпня о 17:00 біля будівлі мерії. Також пані Олеся закликала громадян, які вночі стали свідками небезпечних викидів, бути присутніми на зустрічі, щоб вирішити подальшу долю екологічного стану міста

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии