Через ускладнення погодних умов на дорогах буде чергувати Запорізький облавтодор

Через ускладнення погодних умов на дорогах буде чергувати Запорізький облавтодор

З 30 листопада по 2 грудня на дорогах Запорізької області організовано цілодобове чергування районних філій ДП «Запорізький облавтодор». Причиною переходу на посилений графік стало ускладнення погодних умов. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

За даними гідрометеоцентру України та відповідно до довгострокового прогнозу погоди з  2 грудня 2019 року переважно у центральних регіонах, очікується ускладнення погодних умов у вигляді снігу при сильних поривах вітру з можливістю проходження активних циклонів. У області очікується погіршення погодних умов зі зниженням температури повітря  від -1 до -3 та імовірність утворення зимової слизькості на проїзній частині автомобільних доріг

Тому з метою своєчасного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах області, Облавтодор  з 30.11.2019 по 02.12.2019 буде організовує цілодобове чергування районних філій.

Так, на сьогодні у режимі постійної готовності знаходиться спецтехніка в кількості 154 одиниць - це снігоочисники, солерозподілювачі, трактори з навісним обладнанням, посипна техніка. Створені необхідні запаси піскосоляної суміші. Організовані умови для відпочинку та обігрівання робітників і водіїв.

Для уваги водіїв, у разі виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області зв'язатися з черговими можна буде за телефоном: (061) 787-64-30.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии