У Запоріжжі провели соцдослідження: чи задоволені містяни владою?

У Запоріжжі провели соцдослідження: чи задоволені містяни владою?

У Запоріжжі компанія Independent Researching Group проводили соціологічне дослідження серед містян з метою оцінити соціально-політичну ситуацію та настрої у місті.

Формалізоване інтерв’ю проводилось з особами старше 18-річного віку.

Серед актуальних запитань були: євроінтеграційні настрої, оцінка ситуації навколо концесії запорізького аеропорту та діяльності керівників державної, регіональної та міської влади.

Відтак щодо останнього, мером Запоріжжя вдоволені 28% опитаних, 31,8% - скоріше задоволені, 17,7% - скоріше не задоволені, 17% - повністю не задоволені діяльність очільника Запоріжжя та 4,5% було важко відповісти.

Щодо губернатора області то 36,4% навіть не знають таку людину, 16,2% - залишились скоріше задоволеними, 15,8% - скоріше не задоволеними, 13,5 – повністю не задоволені, 14,8% - було важко відповісти та 3,3% опитаних задоволені головою обласної адміністрації.

Щодо голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, то ситуація склалась наступним чином – 37,6% - теж його не знають, 16,4% - скоріше не задоволені, 14,8% - не задоволені, 13,7% - важко відповісти, 13,1% - скоріше задоволені та 4,4% - повністю задоволені.

У президента країни ситуація набагато краще, аніж у місцевих та обласних представників ним задоволена майже більшість – 42% опитаних.

Євроінтеграційні настрої станом на січень таке: 41,1% - за зближення з Європейським союзом, 38,3% - виступають за самостійний розвиток, 13,1% - хочуть зближення з Росією та 7,5% - важко відповісти.

А ось у концесію міжнародний запорізький аеропорт містяни віддавати не хочуть за це виступають 69,9% опитаних, але все ж 30,1% підтримають дану ініціативу.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии