Чиновниця із Запорізької області воліє зайняти крісло голови місцевої РДА: що відомо

Чиновниця із Запорізької області воліє зайняти крісло голови місцевої РДА: що відомо

На посаду голови Токмацької райдержадміністрації претендує місцева чиновниця. У мережі з'явилась відповідна кандидатська декларація.

Так, раніше на вказану посаду Кабінет Міністрів погодив експерта з питань децентралізації Аскада Ашурбекова. Проте нового голову так і не було призначено. Натомість, у публічній системі з'явилась декларація кандидата на крісло очільника РДА.

Претенденткою стала співробтіниця Управління фінансів Токмацької райдержадміністрації Олена Шевченко. 

Ми проаналізували декларацію кандидатки, яка виявилася доволі скромною. З нерухомого майна у Олени Вікторівни - лише дві земельні ділянки та квартиру, право власності на яку вона розділяє зі своєю родиною. За 2019 рік чиновниця отримала заробітну плату у розмірі 140 тис. грн., а також дохід від надання майна в аренду АПФ "Альянс-Агро" - 10 тис. грн.

Олена Шевченко має п'ять відкритих банківських рахунків, чотири з яких - у Приватбанку. Однак інформації про грошові активи посадовиці у декларації відсутня. 

У свою чергу, попередній кандидат на посаду голови Токмацької РДА висловився щодо процедури призначення. За словами Аскада Ашурбекова, ще в жовтні минулого року його відібрали на відповідну посаду у межах проєкту Ліфт. Пройшовши всі тести, конкурси, погодження ОДА, Кабміну та Офісу Президента, експерт з децентралізації все одно не зайняв очікуване крісло.

"Питання до Віталія Туринка. Вам краще працювати з головами РДА від Блоку Петра Порошенка, людьми без ініціативи та компетенцій? У вас там точно все гаразд в ОДА?", - зазначив Аскад Ашурбеков.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии