ДБР вчиняє протизаконні дії, аби прикрити злочини запорізького високопосадовця?

ДБР вчиняє протизаконні дії, аби прикрити злочини запорізького високопосадовця?

Тема протистояння губернатора Запорізької області Віталія Туринка та директора Департаменту екології та природних ресурсів Віталія Гордієнка доповняється новими фактами.

Як вже згадувалося раніше, головний еколог області звертався із заявами до уповноважених органів, а саме до Територіального управління ДБР,  про вчинення Головою облдержадміністрації кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 367, ч.1 ст. 366 КК України. У свою чергу, відповідальні особи Територіального управління ДБР, опрацювавши заяву, надали офіційну відповідь про відсутність підстав для внесення відомостей до ЄРДР.

Врешті-решт, Віталій Гордієнко звернувся до Мелітопольського міськрайонного суду зі скаргою в порядку ст. 303 КПК України та проханням визнати незаконною бездіяльність відповідальних осіб та зобов’язати ТУ ДБР внести заяву про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР та розпочати досудове розслідування, повідомляє Important.

Ухвалою  від 21.10.2019 суд встановив зобов’язати посадових осіб ТУ ДБР внести відомості до ЄРДР про вчинення  Віталієм Туринком кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367, ч.1 ст. 366 КК України та розпочати розслідування.

Наразі слідчі відділу слідчого управління ТУ ДБР довели до відома Віталія Гордієнка про виконання ухвали суду та внесення відомостей до ЄРДР за вказаними фактами.

Здавалося б, справа зрушила з місця, але відповідальні особи, а саме, слідчі Мирошниченко Ю.Б. та Ганзенко Д.О., вдалися до власних хитрощів. Згідно з витягом єдиного реєстру досудових рішень у короткому  викладі обставин, що можуть свідчити про кримінальне правопорушення,  внесено лише кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 366. Інформація про кримінальну відповідальність за ч. 1 ст.367 геть відсутня, слідчі на власний розсуд виключили з документа прізвище Туринка, замінивши його  на «посадові особи».

Відтак, представниками ДБР вирок суду виконано не в повному обсязі, такі дії вбачають склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 366 КК України та ст. 382 КК України.

З яких причин  відповідальні особи переінакшили резолютивну частину, питання досить риторичне. І про це стане відомо згодом...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии