Депутат Бердянської райради заощаджує багатотисячні активи зі своєї пенсії?

Депутат Бердянської райради заощаджує багатотисячні активи зі своєї пенсії?

Ми неодноразово писали про багатотисячні заробітні плати та надбавки посадовців і депутатів Бердянської міської ради. Зокрема, непогані гроші чиновникам приносить виконавчий комітет установи. Однак не відстають і представники Бердянської районної ради, демонструючи свій талант до заробітку коштів.

Сьогодні герой нашої рубрики "Задекларовані та щасливі" - депутат райради від фракції "Опозиційний блок" Олександр Москаленко.

У власності родини бердянського обранця - житловий будинок, квартира та кілька земельних ділянок загальною площею 37 тис. кв.м. Автівок у подружжя немає, однак цікавим залишається співвіднесення доходів з грошовими активами, наявними у родини Москаленків.

Так, у 2019 році Олександр Дмитрович отримав лише 54 тис. грн пенсії та 6 тис. грн від надання майна в оренду ДП "Запоріжжя-Агро". Натомість дружина депутата за звітний період отримала зарплатню за роботу у виконавчому комітеті Осипенківської міської ради у розмірі 66 тис. грн, а також дохід від надання майна в оренду тому ж підприємству, що й чоловік - 12 тис. грн. 

Згідно з декларацією, річний дохід родини місцевого обранця доволі мізерний. Чого не можна сказати про грошові активи.

Подружжя володіє заощадженнями в розмірі 1,220 млн грн і 10 тис. доларів (понад 260 тис. грн). На чому заробляє родина Москаленків - невідомо. Можливо, такі гроші Олександру Дмитровичу приносить депутатська діяльність, але цей дохід він не зазначив у декларації.

Відомо, що раніше депутат володів ТОВ "АФ Авангард", яке проіснувало 19 років. Та наразі його діяльність припинена. 

Також Олександр Москаленко зареєстрований як бенефіціарний власник ТОВ "ТБ "Агропромтехніка", але цієї інформації також немає у декларації обранця районної ради.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии