Для абітурієнтів з вадами зору з’явиться адаптоване ЗНО

Для абітурієнтів з вадами зору з’явиться адаптоване ЗНО

У наступному році особи, які мають  порушення зору мають можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Абітурієнти матимуть змогу пройти таке ЗНО з предметів: українська мова і література, математика, історія України та біологія.

ЗНО з української міситиме 30 завдань різних форм, у тому числі  відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власне висловлення). Для виконання тесту учасники матимуть 150 хвилин, так само з математики, але 20 завдань.

З історії України тест міститиме 40 завдань різних форм. Для виконання роботи учасники матимуть 120 хвилин та таких самий час відведено для біології, яка матиме 34 завдання.

Щоб отримати зошит зі шрифтом Брайля  учаснику ЗНО потрібно під час формування реєстраційної картки вказати на необхідність створення особливих умов, зазначити номер і дату виданої закладом охорони здоров’я форми № 086-3/о. Медичний висновок, в якому зазначається необхідність створення особливої умови, треба подати разом з іншими реєстраційними документами.

Відповіді на завдання так само будуть записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля з однієї сторони аркуша, починаючи з наступного після титульного.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии