Доньці запорізького депутата надали грошову допомогу на лікування батька

Доньці запорізького депутата надали грошову допомогу на лікування батька

Із депутатського фонду Запорізької міської ради, матеріальну допомогу надали запоріжанці Дар’ї Колісник, на лікування батька, останній опинився депутатом місцевої ради від «Опозиційного блоку» - Олександр Гончар. Повідомляє рух «Чесно».

Гроші з депутатського фонду надаються містянам,які опинилися у скрутному матеріальному становищі, на потреби мешканців. Розмір фонду цього року становив 64 мільйона гривень, по мільйону на депутата.

За рішенням Запорізької міської ради від 30 січня 2019 року, станом на жовтень, дівчині виділили кошти у розмірі - 229 тисяч гривень, що стало однією з найбільших сум допомоги, наданою депутатами цього року.

Рух ЧЕСНО звернувся до Гончара по коментар щодо отримання допомоги його дочкою, на що депутат відповів:

"Гроші пішли на операцію тазостегнового суглоба та коліна. Я отримав травму, тож знадобилася операція. Був у лікарні. Донька вирішила мені допомогти. Нічого мені не повідомивши, вона пішла на прийом до когось із депутатів і звернулася з проханням про допомогу. Це було її особисте рішення. Колеги допомогли, дякую їм!"

Однак за декларацією Олександр Гончар торік отримав майже пів мільйона гривень зарплати, близько 144 тисяч гривень пенсії, та став власником автівки Hyundai Getz.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии