Довгоочікувана "тисяча": чи отримали запорізькі пенсіонери виплати?

Довгоочікувана 'тисяча': чи отримали запорізькі пенсіонери виплати?

Державна влада України вирішила проявити акт підтримки пенсіонерів та виплатити їм по тисячі гривень. Ми вирішили поцікавитись, чи отримали обіцяні виплати пенсіонери із Запорізької області.

На наше онлайн-опитування відгукнулось понад 70 мешканців області, які є або самими пенсіонерами, або їх близькими. Більшість респондентів підтвердили факт отримання "довгоочікуваної тисячі". Однак, є і ті, хто досі чекає на доплату. Варто зазначити, що швидше свої гроші отримали пенсіонери, які мають банківські картки, а не користуються послугами поштарів.

Однак, із коментаторок публікації-опитування відзначила той факт, що отриманої доплати вистачило лише на похід до приватної стоматологічної клініки, адже районні та міські лікарні не обслуговують пацієнтів у період карантину.

Дехто із мешканців Запорізької області вдячний за можливість отримати виплату, але в коментарях постало цілком слушне питання: "А як жити на звичайну суму пенсії та без доплат далі?". Конкретної відповіді на це питання немає ні у пересічних людей, ні в Уряду. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии