Ексголова Запорізької ОДА прокоментував анонсоване президентом зниження тарифів на тепло

Ексголова Запорізької ОДА прокоментував анонсоване президентом зниження тарифів на тепло

Ексголова Запорізької обласної державної адміністрації Олексій Кучеренко, на свої сторінці Фесбук прокоментував відео звернення президента України, щодо способу  зниження тарифу на тепло для населення у 2 рази.

Колишній губернатор Запорізької області, поділився міркуваннями з користувачами,  щодо того, як Володимир Зеленський буде реалізовувати план по зниження тарифів за тепло для населення, адже чіткого обґрунтування і пояснення способу зниження президент не надав.

«Перед сном обговорили з двома міністрами енергетики, двома заступниками і трьома членами НКРЕ в «доковалівскій період» - як можна реалізувати обіцянку Володимира Зеленського і вдвічі знизити тариф на тепло ?! І чому це можна зробити тільки у наступному році ?! Думки розділилися - одні зупинилися на тому, що потрібно пробувати топити кізяками, інші запропонували пробувати дрова. Треті - що потрібно обов'язково дочекатися ролика в процесі стрибка з парашутом або в ході занурення з аквалангом і тоді настане просвітлення. Один міністр спробував запропонувати просто знизити ціну на газ удвічі, але його засміяли - занадто тривіально. Один заступник міністра запропонував не топити зовсім, але все засумнівалися в санітарно-медичної обґрунтованості цього методу» - пише Кучеренко.

Як зазначив ексочільник, до спільної думки міністри так і не дійшли, тому будуть переглядати відео знову та обговорювати його у ході коворкінгу та фактчекінгу.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні запевнив, що запорізькі мости почнуть будувати вже наступного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии