Ексрадник Бриля мітить на заступника голови Запорізької ОДА: бекґраунд Олексія Свистуна

Ексрадник Бриля мітить на заступника голови Запорізької ОДА: бекґраунд Олексія Свистуна

Ексрадник Бриля мітить на посаду заступника голови Запорізької ОДА.

Олександр Свистун подав до НАЗК декларацію на посаду заступника голови ЗОДА. 

Пан Свистун - фахівець з питань місцевого самоврядування та децентралізації. На цій посаді був позаштатним радником губернатора Костянтина Бриля. Входив до складу робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області. Очолював Запорізький офіс реформ, потім - новостворений Центр розвитку місцевого самоврядування.

Торік в установі "Центр розвитку місцевого самоврядування" Свистун отримав 1 193 228 грн заробітної плати, ще 290 186 грн отримав з підприємницької діяльності.

Кошти на банківських рахунках у Олександра Івановича - 1 018 000 грн, 1 400 000 тримає у готівці.

За даними декларації з 2015 року є власником Audi Q5

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень у 2016 році Свистун Олександр Іванович притягувався за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

03.02.2016 року до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя з Комунарського районного суду м. Запоріжжя надійшла за підсудністю адміністративна справа про притягнення до адміністративної відповідальності Свистуна О.І., який відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №256462 серії АП2 складений поліцейським взводу роти ДПС ГУНП в Запорізькій області від 12.12.2015 року, вбачається, що 12.12.2015 року приблизно о 03-55 год., Свистун О.І., керував автомобілем Ауді Q5, напроти будинку 45 по вул. Грязнова в м. Запоріжжя з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння в медичному закладі відмовився в присутності двох свідків, чим порушив ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Справу про адміністративне правопорушення у відношенні Свистуна О.І., за ст. 130 ч. 1 КУпАП повернуто до Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області для належного оформлення.

За твердженням судді у протоколі про адміністративне правопорушення, складеному у відношенні Свистуна О.І., містяться неповні відомості, що стосуються особи яка притягається до адміністративної відповідальності, а саме: не зазначено відомості про освіту, телефон, сімейний стан, та фактичне місце проживання правопорушника.

Після того як недоліки були виправлені, протокол повторно направили до суду, але цього разу справа про вчинення адміністративного правопорушення відносно Олександра Свистуна була закрита у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Як бачимо Олександр Свистунов не був притягнутий до відповідальності у зв’язку з тим, що після скоєння правопорушення пройшло 3 місяці й 18 днів, а за законом прийняти рішення необхідно не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.

Викликає також запитання випадок, коли  22.10.2016 року о 20-30 год, Свистун О.І керуючи автомобілем АУДІ, рухаючись напроти будівлі 31А по вул. Набережна Магістраль в м. Запоріжжя не витримав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ 21150, який без руху знаходився на проїзній частині, у попутному напрямку. В результаті ДТП автомобілі зазнали механічних пошкоджень. Травмованих не має.

У цьому випадку суд визнав Свистуна О.І винним у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 20 (двадцяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 340 (триста сорок) гривень у доход держави.

У цьому випадку залишається відкритим питанням у якому стані знаходився Олександр Свистун, якщо врізався у припаркований автомобіль?

Нагадаємо, саме у період керування транспортним засобом у стані сп’яніння Олександр Свистун був радником голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, тому інші випадки порушення законодавства могли бути вирішені за допомогою посади, яку займав правопорушник.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии