Фірма з орбіти родича запорізького посадовця отримала підряд на 4 мільйони

Фірма з орбіти родича запорізького посадовця отримала підряд на 4 мільйони

КЗ “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1” Запорізької облради замовила у ТОВ “Євробудкомплект” капремонт будівлі адміністративного корпусу вартістю 3,95 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посилання на систему електронних закупівель.

За умовами тендеру, фірма до жовтня поточного року зобов'язується відремонтувати систему вентиляції, опалення, електрики, водопроводу, а також полагодити дах, підлогу, перегородки, стелю, прорізи, провести внутрішнє опорядження.

На тендері переможець конкурував з ТОВ “Вогнетривавтоматикасервіс".

Так, ТОВ “Євробудкомплект” належить Денису Ожогову. Раніше фірма виконувала роботи для ТОВ “Теплобудімпорт”, ТОВ “Укрспецсвітло” та ТОВ “УКБ “Кіфа” та орендувала техніку у ТОВ “Строй лідер” та ТОВ “Віраж-авто”. При цьому, підприємство вказувало спільних працівників з відповідними фірмами.

Варто зазначити, що співвласником ТОВ “Теплобудімпорт” є Олександр Білов – батько директора Департаменту культури та туризму Запорізької міськради Сергія Білова. З нею пов'язані також фірми “Укрспецсвітло”, “УКБ “Кіфа”, “Строй лідер” та “Віраж-авто”.

Загалом з 2016 року “Євробудкомплект” отримало замовлень на суму 68,83 млн грн, з яких 30 млн грн – в структурі Запорізької міської ради та 38,1 млн грн в структурі облдержадміністрації.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии