Фірми зі спільними працівниками розіграли тендер на 7 мільйонів

Фірми зі спільними працівниками розіграли тендер на 7 мільйонів

Василівська міська рада провела тендер на реконструкцію споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку по вул. Каховській вартсістю 7 млн грн. Угоду було підписано з ТОВ "ПМК-21".

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посилання на систему електронних закупівель.

Фірма-переможець зобов'язується виконати фрезерування асфальтобетонного покриття, розібрати бортові камені, влаштувати нове асфальтобетонне покриття, дорожні корита, дощоприймальні круглі колодязi для дощової каналізації, водоскидні споруди з проїзної частини з лотків в укосах насипу.

На тендеруі  ТОВ "ПМК-21" конкурувало з ТОВ "Проект-еко-буд" з дорожчою на 12 тис. грн пропозицією. 

Зазначається, що власником ТОВ “ПМК-21” є Тимофію Панфілову. Раніше у виданні повідомляли, що ця фірма тісно пов’язана з депутатом Запорізької облради від фракції “Наш край” Сергієм Грачовим, членом комісії з питань законності та боротьби з корупцією. У свою чергу, ТОВ “Проект-еко-буд” належить Олександру Михайлову.

Важливим є те, що ТОВ “Проект-еко-буд” на цьому тендері серед працівників вказувало Стрюка Сергія Володимировича та Щербіну Романа Петровича. Цих же працівників на одному з тендерів вказувало і ТОВ “ПМК-21”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии