"Галерея звуку": Запорізьким музикантам презентували новинки легендарних брендів

'Галерея звуку': Запорізьким музикантам презентували новинки легендарних брендів

У Запоріжжі сталася доволі рідкісна подія: музикантам і блогерам презентували новинки від легендарних брендів. Зокрема, було представлено цифрове фортепіано, робоча станція, навушники та обладнання для діджеїв. Фахівці не тільки розповіли про інструменти, але й провели майстер-клас по користуванню ними.

Запоріжани, як і мешканці інших міст, поділяються на кілька груп за своїми вподобаннями. Чималий пласт місцевого населення займають музиканти. Саме для них у Запоріжжі відбулася презентація "Real Music Production Day", у межах якої було показано новинки від брендів Kurzweil, Abelton, Native Instruments, CRAFTsynth, SKULPT, Beyerdynamic. Захід був корисним не тільки для музикантів, але й для блогерів та стрімерів, адже поза основною презентацією розповіли про безпровідні навушники, які адаптуються під рівень слуху, гарнітури та USB-мікрофони для геймерів і блогерів.

Представники брендів продемонстрували роботу на цифровому фортепіано та робочій станції. Як зазначають спеціалісти, відмінність між цими музичними інструментами в тому, що робоча станція дозволяє самостійно записувати пісні. Зазначається, що створювачі композицій можуть використати в роботі 16 різних доріжок.

У ході презентації відвідувачам показали в дії робочу програму Ableton, яка призначена як для студійного запису музики, так і для живої гри. Також було представлено синтезатори SKULPT та CRAFTsynth, а також міді-контролер Native Instruments.

Наприкінці заходу фахівці розіграли фірмовий мерч - шопер, футболку та навушники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии