Голова Запорізької області ухиляється від проходження військової служби?

Голова Запорізької області ухиляється від проходження військової служби?

Чому Віталій Туринок не має права обіймати посаду голови ЗОДА?

Цим питанням зайнялися журналісти видання "Important".

Справа в тому, що згідно з біографічною довідкою, Віталій Туринок ніколи не проходив військової служби та взагалі не має військової підготовки.

Посилаючись на власні джерела інформації, журналістам вдалося дізнатися, що Віталій Вікторович не перебуває та взагалі ніколи не перебував на військовому обліку. За припущеннями редакції видання, на момент призначення на посаду, пан Віталій надав недостовірні відомості відносно себе для отримання губернаторського крісла.  У зв’язку з відсутністю будь-яких підтверджувальних документів про військовий облік, СБУ в Запорізькій області не має можливості надати йому допуск до державної таємниці.

Очевидно, що вищезазначене є адміністративним правопорушенням, що передбачене  ст. 210 КУпАП «Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу».

Тож, виявляється, губернатор в силу об’єктивних чинників не здатен дати раду військовим формуванням та ефективно координувати їх спільну діяльність, тим більше в разі агресії, і це на території прифронтової області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии