Головний еколог Запорізької області: зв'язок із Кличком, криптовалюта, Метінвест

Головний еколог Запорізької області: зв'язок із Кличком, криптовалюта, Метінвест

19 березня у реєстрі з'явилась декларація Артема Заярного, який позиціонував себе як кандидат на посаду начальника Держекоінспекції у Запорізькій області. Однак, кілька днів тому він подав нову декларація, у якій основним місцем роботи вказав саме вищезазначену посаду.

Так, головним екологом області став Заярний Артем, який раніше працював у Київській міській держадміністрації, а також був членом партії Кличка "Удар".

Також зазначимо, що він був помічником народного депутата 7 і 8 скликання Єгора Фірсова.

Згідно з останньою декларацією новоспеченого керівника, у власності його родини є три квартири - дві у Києві та одна в Донецьку. Варто зазначити, що одну з квартир подружжя придбало у жовтні минулого року за 2,4 млн грн. При цьому, дохід дружини чиновника за рік становив 642 тис. грн., а свій дохід Артем Олексійович не вказав.

Також еколог області вказав криптовалюту, яка знаходиться у його власності. Натомість, грошові активи не повідомлені.

Виходить, що видатки родини перевищують активи і доходи у понад 3 рази. За це декларація Заярного і отримала заслужений "червоний прапорець".

Хто цей загадковий новий керівник екоінспекції - поки невідомо, але ми слідкуватимемо за його діяльністю та майновими змінами. А вже завтра розповімо вам про інших представників екологічної сфери у Запорізькій області. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии