Їдкий сморід у Запоріжжі, збереження Чорного моря та "окупація" міської ради: підсумки дня

Їдкий сморід у Запоріжжі, збереження Чорного моря та 'окупація' міської ради: підсумки дня

Про найголовніше 31 жовтня.

Хто винен у їдкому смороді в Запоріжжі?

Цього тижня потужного суспільного резонансу набув системний спалах їдкого запаху на території Хортицького району Запоріжжя. Обурені люди, що не бажають труїтися невідомими хімічними елементами, об’єдналися в групи в соціальних мережах та почали акцію масового звернення до органів влади та місцевого самоврядування. (Читати)

Зберегти Чорне море можливо?

Якщо скучили за теплим морем – є привід про нього згадати. Сьогодні відзначають Міжнародний день Чорного моря. Це свято започаткували 31 жовтня 1996 року, коли причорноморські країни (Україна, Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія та Росія) підписали Стратегічний план дій з реабілітації та захисту Чорного моря. Стратегічний план підписаний у Стамбулі, після проведення досліджень морського середовища, які показали що її життєздатність суттєво погіршилась у порівнянні з 1960-ми роками. (Читати)

Запорізькі депутати не розглянули проєкт звернення щодо "формули Штайнмаєра"

Проєкт звернення депутатів Запорізької міської ради щодо формули Штайнмаєра" не винесли навіть на порядок денний чергової сесії. За його винесення прогосувало лише 20 запорізьких обранців. (Читати)

Наступати на граблі – традиція чи хвороба запорізьких чиновників?

З власних джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що Іван Федоров (член партії БПП, депутат обласної ради, — ФЗ) - це примусово нав'язана людина Віталію Туринку, втім не ким-небудь, а першим заступником голови ОДА і фактично «наглядачем» за окремими «шкурницькими» напрямками. (Читати)

Запорізькі журналісти "окупували" міську раду

44-а сесія Запорізької міськради розпочалась з протестної акції. Вчора, 31 жовтня, місцеві журналісти "окупували" сесійну залу. Головною вимогою представників ЗМІ — проведення прес-конференції з мером Володимиром Буряком. Журналісти наклеїли плакати на балкон в залі та на трибуні, за якою сидить мер. Учасники акції прийшли на сесію в одязі з написом "Мер боїться журналістів!" Відзначимо, що це не перший протест запорізьких журналістів. (Читати)

Уряд планує скоротити штат районних держадміністрацій

Український Уряд планує скоротити штат районних державних адміністрацій на 18449 позицій. Таке рішення має підвищити ефективність роботи державних органів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Міністр Дмитро Дубілет. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии