Інфографіка: Скільки отримують очільники департаментів Запорізької міськради?

Інфографіка: Скільки отримують очільники департаментів Запорізької міськради?

Редакція видання "Факти Запоріжжя" продовжує активно цікавитися розміром заробітних плат місцевих чиновників. На цей раз ми проаналізували зарплатні очільників департаментів Запорізької міської ради. Та, на жаль, представники двох департаментів не відповіли на наш інформаційний запит. Не дивлячись на це, у полі зору журналістів з'явились деякі цікавинки.

Рейтинг розміру заробітних плат очолює голова Департаменту фінансової та бюджетної політики Вагіс Ольга. За жовтень поточного року вона отримала 38 637 грн, з яких 7 069 грн – місячна премія. У своїй декларації чиновниця вказала дві квартири, земельну ділянку, акції у ВАТ «Запоріжтрансформатор» та лише 80 000 грн у готівці.

Директор Департаменту правового забезпечення Зломинога Валерій отримала меншу заробітну плату, розмір якої становив 24 641 грн. У тому числі, чиновник отримав 8 836 грн премії. Декларація Валерія Михайловича містить відомості про три квартири, які знаходяться у власності його дружини, автомобіль Mazda і понад мільйон грн готівкою.

Майже не відстає від попереднього очільника директорка Департаменту економічного розвитку Новак Наталія. У жовтні поточного року чиновниця отримала 25 260 грн, не залишившись без премії – 8 100 грн. Та у щорічній декларації Наталія Володимирівна вказала лише дві квартири та заробітну плату, отриману за місцем роботи.

Серед п’ятірки лідерів рейтингу – голова Департаменту реєстраційних послуг Кириченко Тарас, який заробив за жовтень 23 670 грн. Чиновник також напрацював на премію у розмірі 8 100 грн. Е-декларація посадовця за 2018 рік свідчить про наявність у його власності квартири, нежитлового приміщення та готівкових коштів (22 000 доларів). Чимало майна задекларовано на дружину Тараса Володимировича – три квартири, автомобіль і 30 000 доларів.

Директор Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Польовий Сергій отримав за вказаний період 22 290 грн, але розмір його премії склав 8 100 грн. Здавалося б, зарплатня, порівняно з іншими чиновниками, значно менша, але декларація Сергія Яковича свідчить про інше. Він має чотири земельні ділянки, житловий будинок, квартиру, моторний човен, автомобіль, а також очільник зберігає у дорогоцінних металах 76 000 грн та понад мільйон грн у готівці.

Трохи більшу заробітну плату отримала очільниця Департаменту охорони здоров’я Ушакова Вікторія – 23 776 грн. Проте розмір її премії становив 5 670 грн, що на кілька тисяч менше, ніж у більшості аналізованих чиновників. У декларації посадовиці лише дві квартири, на жодну з яких вона не має стовідцоткового права власності.

Значно меншу заробітну плату за жовтень 2019 року отримав директор Департаменту комунальної власності та приватизації Забутний Олександр 18 791 грн. Чиновник теж заробив щомісячну премію у розмірі 6 259 грн. Але в декларації чиновника повторюється історія одного з вищевказаних директорів – більшість майна задекларовано дружиною. Так, у власності Олександра Павловича лише автомобіль Nissan і близько 50 000 грн готівкою.

Найменшу заробітну плату з усіх отримав директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Коноваленко Владислав – 14 835 грн. Але розмір його премії становив 8 100 грн. Чиновник має у власності житловий будинок, автомобіль, понад 500 000 грн, а також посадовець вказав доходи від зайняття підприємницької діяльності.

Очільник Департаменту спорту сім'ї та молоді Бланк Павло отримав за жовтень 2019 року 9 253 грн заробітної плати, 4 786 грн премії, 11 318 грн відпускних та 8 100 грн матеріальної допомоги. У декларації чиновника - квартира та два атомобілі.

Представники Департаменту спорту, сім’ї та молоді надіслали запит сьогодні, зазначивши, що документ надіслано повторно. Натомість на редакційній пошті немає відповіді на інформаційний запит щодо заробітної плати голови департаменту, окрім "повторного". І це вже не перший випадок, коли листи з відповідями від Запорізької міської ради не доходять до потрібної адреси, гублячись в архівах. Можливо, така ж історія сталася і з Департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва, адже "Факти Запоріжжя" так і не отримали інформації про зарплатню очільниці підрозділу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии