Кабмін провів позачергове засідання: що вирішили

Кабмін провів позачергове засідання: що вирішили

РДА остаточно розформують.

Український Уряд провів позачергове засідання, на якому ухвалили проєкт Бюджету-2020. Також було скорочено граничну чисельність працівників РДА та схвалено низку кадрових рішень. Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів.

Представники Кабінету Міністрів ухвалили Бюджет-2020 з доопрацюванням, враховуючи рішення РНБО та комісії щодо розподілу коштів на інвестопроєкти. Також Уряд скоротив граничну чисельність працівників РДА  у зв'язку з переходом функцій установ до ОТГ. 

Крім того, на засіданні зобов'язали усі державні установи виплачувати кошти на відрядження працівників у безготівковій формі. Зазначається, що це дозволить скоротити кількість паперових документів та заощадити мінімум 60 млн гривень на рік. Кабінет Міністрів також визначив порядок відбору до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби представників громадських об'єднань та закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування. 

Раніше ми писали про скорочення штату районних державних адміністрацій на 18449 позицій.  Аби мінімізувати удар, співробітників РДА повідомлять про скорочення за два місяці, виплативши усі компенсацінйі витрати. Крім того, держслужбовцям дпоможуть знайти роботу. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии