Кадрова політика голови Запорізької ОДА йде всупереч з позицією Президента?

Кадрова політика голови Запорізької ОДА йде всупереч з позицією Президента?

Анонсовані командою Президента принципи та методи підбору кадрів на посади голів районних адміністрацій, очевидно, повністю проігноровані Віталієм Туринком.

Так, Туринок, в рамках політики Президента, публічно представив проєкт «соціальний ліфт» (для підбору кадрів на посади голів РДА), постійно у своїх виступах акцентує увагу на боротьбу з корупцією, - звісно це, так би мовити, для галочки та для замилювання очей Офісу Президента. А отже, Віталій Вікторович порахував, що цього маневру достатньо!

На практиці ж, як виявилося, Віталій Туринок використовує старі перевірені принципи підбору кадрів, а саме: відданість, кумівство (Володимир Тарасенко) і керованість суб'єктом.

Про кума — Тарасенка ми вже писали, тому в підтвердження даного висновку наводимо ще один факт.

В останні роки Новомиколаївський район знаходиться під керівництвом Володимира Грянистого (ред., - колишній заступник начальника ДАІ області, пенсіонер-офіцер, хабарник). Крім того, що у період очільництва губернатора Бриля, Грянистий неодноразово попадався на «політичному запроданстві» (був помічений в «шкурних» політичних домовленостях з БЮТ, на той час опозиційною партією до БПП), але Бриль, з огляду на свій добродушний характер, як завжди обмежився попередженням. Зокрема, варто відзначити, що попри грубі проступки і помилки окремих голів РДА — Бриль нікого так і не звільнив, але це вже в історії.

В період керівництва Грянистого, Новомиколаївський район ніколи не підіймався з економічних і рейтингових показників вище 10 місця (загалом 20 районів), а стосовно виконавської дисципліни - завжди залишався в трійці найгірших районів області. Але, за наявною достовірною інформацією, Віталій Туринок вже погодив кандидатуру Володимира Грянистого на посаду керівника Вільнянського району, який завжди займає провідні показники в області. Так би мовити, один з кращих і показових районів області.

І чим же викликане подібне рішення? І чому не почекали й не врахували результати платформи LIFT?

Журналісти вирішили розібратися, і ось що вдалося з'ясувати. Забігаючи наперед зазначимо – не все так чисто та гідно!

Вільнянський район не тільки займає високе місце в рейтингу, він ще й один з найбільш ресурсних районів області (дорога земля, інвестиції, Нібулон, каоліновий кар'єр, передмістя Запоріжжя, 300 мільйонний районний бюджет і т.д.).

Тому Віталій Туринок, ймовірно, вирішив, що необхідно, аби цей район очолював не Дмитро Іванов (ефективний керівник - раніше працював в СБУ області, тому все робить по закону, чим, власне, і не зручний керівництву), а повністю підконтрольний Грянистий та чи пройде кандидатура погодження в Києві — поки не відомо. Про це нам стало відомо з власних джерел.

І чому ж саме Грянистий?

З перевірених джерел вдалося з'ясувати, що Володимир Грянистий має давні дружні стосунки з Дмитром Поповим і Олександром Степановим. Якщо про Попова ми вже не одноразово писали, то Олександр Степанов — це начальник служби безпеки «Золотий Вік» і колишній начальник УБОЗ Запорізької області.

Як бачимо, президентський «соціальний ліф» і рівень кваліфікації управлінських навичок, пан Туринок зовсім не враховує, якщо мова йде про призначення на «шкурні» посади.

Переможемо цю заразу разом?!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии