Кадрові репресії Тарасенка, закон про заборону пластикових пакетів і латентна корупція Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Кадрові репресії Тарасенка, закон про заборону пластикових пакетів і латентна корупція Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 21 жовтня.

Кадрові репресії заступника голови Запорізької ОДА набувають нових форм

У розпорядженні видання «Факти Запоріжжя» опинився фрагмент аудіозапису наради, яку проводив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко з працівниками Департаменту капітального будівництва 18 жовтня 2019 року. (Читати)

Уряд підтримав заборону використання пластикових пакетів

Можновладці відгукнулися на вимоги громадськості: у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт про обмеження обігу пластикових пакетів, а Кабінет міністрів України розпочав роботу над законопроєктом про заборону одноразових пластикових виробів. Так, для мінімізації шкоди довкіллю у парламенті зареєстрували законопроєкт 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України з 2022 року. (Читати)

Латентна корупція очільника Запорізької ОДА Віталія Туринка

Останні два місяці особлива увага з боку голови Запорізької ОДА Віталія Туринка приділяється представникам норвезької компанії NBT, яка планує побудувати в Запорізькій області найбільшу в Європі вітрову електростанцію Зофія, потужністю 750 МВт, що буде розташована на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ. (Читати)

Запоріжжя переживає катастрофічне забруднення повітря: причина

20 жовтня соціальні мережі сколихнули дані про стан забруднення повітря в Україні. Так, у державі зафіксована найбільша концентрація СО в світі, порівнювана з промисловими районами Китаю та Нью-Йоркською агломерацією. Найвірогіднішою причиною такого забруднення є спалювання листя та стерні. (Читати)

Екс-керівник "Запоріжкоксу" очолив КХЗ Ахметова і Новинського

Після перемоги директора Авдіївського коксохімзаводу Муси Магомедова на парламентських виборах з'явилась потреба у призначенні нового очільника підприємства. Так, з 10 жовтня поточного року новим генеральним директором коксохімічного та фенольного заводу «Інкор і Ко» став Віталій Литовка. Про це повідомили у пресслужбі Авдіївського КХЗ. (Читати)

Названа дата запуску опалювального сезону в Запоріжжі

Після консультації зі спеціалістами міський голова Володимир Буряк прийняв рішення про запуск опалювального сезону 28 жовтня. Очільник міськради доручив підготувати відповідне рішення виконавчого комітету. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии