"Карантин в Україні може бути продовжено", - Віктор Ляшко

'Карантин в Україні може бути продовжено', - Віктор Ляшко

Вірогідність продовження карантину в Україні висока, якщо кількість випадків інфікування коронавірусною інфекцією збільшиться.

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко  в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Ми розглядаємо варіант продовження карантину. Це не буде секретом. Але це все буде залежати від епідемічної ситуації на території України, а також в країнах ЄС. Якщо буде відбуватися зростання, карантин буде 100% продовжено», — наголосив Віктор Ляшко.

Крім того, він зазначив, що ситуація з наявністю засобів індивідуального захисту у медзакладах і аптеках нормалізується за 3-4 дні.

«Був певний дефіцит, тому ми виділили додаткові кошти, здійснюється закупівля і будуть додаткові поставки. Я думаю, що через 3-4 дні ситуація із засобами індивідуального захисту в медичних і аптечних закладах значно покращиться», — впевнений заступник Міністра.

Згідно з національним планом протидії інфекційним захворюванням, затвердженим 3 лютого 2020 року, відповідальність за забезпечення медзакладів засобами індивідуального захисту поклали на органи місцевого самоврядування, які є власниками цих закладів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии