Кого вже торкнувся карантин у Запоріжжі та регіоні?

Кого вже торкнувся карантин у Запоріжжі та регіоні?

Рішенням Кабінету Міністрів, сьогодні, 12 березня, у рамках карантинних заходів задля попередження розповсюдження короновірусу, було узгоджено закрити всі навчальні заклади незалежно від типу власності. Однак Запорізькому регіоні обмеження торкнулося не всіх.

Щодо вузів, то Запорізький національний університет, прийняв рішення відправити додому всіх студентів університету, коледжів та структурні підрозділи на карантин до 4 квітня. У цей період учні будуть виконувати завдання дистанційно, через електроні системи. Студентів, які мешкають у гуртожитку максимально просять покинути кімнати та відправитись додому.

У Запорізькому державному медичному університеті було прийнято рішення провести ряд профілактичних заходів і створити штаб по недопущенню поширення коронавіруса. Більше інформації на сайті немає, сьогодні, 12 березня, заняття у вузі продовжать.

Наразі КПУ та «Запорізька політехніка» не надала жодної інформацію на своїх офіційних сторінках.

За повідомленням мера міста Володимира Буряка, навчання у школах та позашкільних закладах відміняються,однак дитячі садки продовжують свою роботу з посиленим моніторингом стану здоров’я дитини.

У регіоні ситуація наступна. В Енергодарі міська влада вирішила закрити на карантин всі заклади загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти та школи естетичного виховання. Для зручності батьків, які працюють на ВП "Запорізька АЕС" та інших підприємствах міста, дитячі садки працюватимуть у плановому режимі, з посиленням протиепідемічних заходів, їх подальшу долю вирішать сьогодні на засіданні.

У Бердянську поки вирішили перенести весняні канікули в школах на 12 березня. Подальші рішення Бердянська міськрада буде приймати після отримання роз'яснень про реалізацію на місцях рішення Кабміну про введення карантину.

У Мелітополі комісія міськради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ввела карантин. Далі сайт міськради процитував постанову Кабміну про заборону відвідування занять в навчальних закладах та проведення масових заходів.

В Оріхові також ввели обмеження у школах та дитячих садках.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии