Кому "перейшла дорогу" суддя із Запорізької області?

Кому 'перейшла дорогу' суддя із Запорізької області?

Вища рада правосуддя отримала скаргу від мелітопольських прокурорів щодо діяльності судді із Запорізької області. Питання про відкриття дисциплінарної справи розглянуть вже сьогодні. Та що відомо про одіозну суддю?

Сьогодні, 21 лютого, Вища рада правосуддя проводить засідання Першої Дисциплінарної палати. На порядку денному більш, ніж 50 питань, одне з яких - відкриття дисциплінарної справи чи відмова у її відкритті стосовно судді Веселівського районного суду Запорізької області Потапової Ольги Миколаївни. Зазначається, що відповідна скарга була подана представниками Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області через керівника Бандуру Костянтина Валерійовича.

У прокуратурі Ольгу Потапову звинувачують у допущенні певних порушень у розгляді низки проваджень, а також внесенні недостовірної інформації до е-декларацій 2015 та 2016 років.

Ми вирішили проаналізувати останню декларацію, подану суддею, у якій вказано чимало майна. Пані Ольга володіє аж чотирма будинками, три з яких розташовані у Мелітополі. Загальна площа землі, що знаходиться у власності судді - 1523 кв.м.

За основним місцем роботи Ольга Потапова отримала 414 тис. грн за рік. Зазначимо, що у 2017 році суддя сплатила кредит та відсотки у розмірі майже 160 тис. грн.

Як завершиться розгляд справи - наразі невідомо. Ми продовжимо слідкувати за розвитком подій та інформуватимемо вас.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии