Контролювати якість запорізьких доріг будуть закордоні експерти

Контролювати якість запорізьких доріг будуть закордоні експерти

Якість запорізьких доріг буде контролюватися незалежними закордонними компаніями. Про це повідомив глава Служби автомобільних доріг України Олександр Кубраков на своїй сторінці у Фейсбук.

У повідомленні Олександр Кубраков зазначив, що хоче розірвати замкнуте коло неякісних доріг в Україні, адже дорожники протягом тривалого часу забували, що таке норми та стандарти. Тому голова Укравтодору зустрівся з експертами австрійської iC consulenten та представниками служб автодоріг у Донецький та Запорізькій областях. Головною  темою розмови стало - залучення незалежних експертів з міжнародним досвідом до контролю за якістю робіт на наших дорогах.

Залучення закордонних експертів планується для того, щоб викорінити корупційну складову при будівництві доріг в Україні.

«В рамках пілотного проекту - на дорозі Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь, роботи на якій завершились нещодавно. У результаті плануємо отримати рекомендації та план дій щодо покращення контролю за виконаними роботами з урахуванням досвіду країн ЄС» - зазначив голова.

Підсумовуючи Олександр Кубраков додав що, вже з наступного року якість виконання усіх ключових дорожніх проектів контролюватиметься незалежними міжнародними компаніями, експертиза яких визнана світом.

Нагадаємо,Служба автомобільних доріг у Запорізькій області замовила автомобілі на загальну вартість 2 277 059 мільйонів гривень. Нещодавно представники Запорізького «Укравтодору» анонсували будівництво доріг у 2020 році, також очільник «Укравтодору» у Запорізькій області Андрій Івко анонсував план ремонту доріг Н-30 Василівка - Бердянськ та трасу М-14 Одеса – Новоазовськ. На ці роботи виділені дуже вагомі суми коштів, але як писала наша редакція, про  масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області, чи дійдуть ці кошти до пункту призначення не відомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии