Ліцензії запорізьким «отруювачам», подарунки «Привату», держбюджет 2020: підсумки дня

Ліцензії запорізьким «отруювачам», подарунки «Привату», держбюджет 2020: підсумки дня

Про найголовніше за 8 листопада!

У Запоріжжі видають ліцензії компаніям, які отруюють містян

На території Запоріжжя функціонують компанії, котрі отруюють містян. Однак, високопосадовці чи то ігнорують «креативні схеми», чи то живляться завдяки їм. У публікації спробуємо розібратись, що відбувається насправді.

У журналістському розслідуванні ми зафактували, що джерелом їдкого запаху є нова котельна, яка входить до кола бізнес-інтересів Ростислава Шурми.

Так, підприємство розташовується за адресою: Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 7.

Зазначена котельна належить ТОВ «Енергоспецінвест комфорт», його директором є Антон Максимов, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи зазначене АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос»» - Діденко Антон Сергійович, 01.08.1988 р.н та АТ «Перцебес Енерджі»- Мартін Тгомай, 05.10.1980 р.н., Словацька Республіка. Більше тут.

Депутати Запорізької міськради віддали «Привату» 13 земельних ділянок

Депутати Запорізької міськради відкривають нові горизонти для бізнесу вихідців з Дніпра. 

Сьогодні у багатьох містах України існує мораторій на будівництво автозаправних станцій  серед густозаселених житлових кварталів через їхню небезпеку. А у місті, яким керує команда Буряка все навпаки,  нові АЗС «ростуть як гриби після дощу».

Зараз бізнесмен Ігор Коломойський розширює сферу свого впливу в нафтогазовій галузі, Запоріжжя теж не оминула ця участь, мережа автозаправних комплексів компаній, які контролюються олігархом у місті незабаром збільшиться.Більше тут.

Бюджет розвитку та безпеки людей 2020: чого очікувати запоріжанам

Кабінет Міністрів прийняв проект державного бюджету на 2020 рік. Представивши документ громадськості, його направили в парламент на розгляд у другому читанні.

У документі йдеться, що на 2020 рік доходи Державного бюджету збільшать на 13 мільярдів гривень, і тепер вони будуть визначені в сумі 1092,5 мільярда гривень. Що стосується витрат Держбюджету, то уряд їх збільшив на 15 мільярдів гривень. Як зазначила Міністерка фінансів Оксана Макарова, доходи переглянуті з урахуванням запланованої легалізації грального бізнесу, а також через збільшення загального фонду доходів, відтепер ця цифра становить 1195,3 мільярда гривень. Крім того, дефіцит бюджету складе 2% від ВВП. Більше тут.

Гроші на здоров’я чи в кишені: на що Запорізька обласна лікарня витрачає бюджетні кошти?

Запорізьку обласну клінічну лікарню можна назвати «містом в місті». Вона є найбільшим лікувальним закладом, який щороку приймає приблизно 20 тис. пацієнтів, а консультацію спеціалістів отримують майже 140 тис. жителів області.

За даними Інтерне ресурсу Dozzoro загальна сума контрактів ЗОЛ складає 240 млн грн. Ми вирішили дослідити, на які ж, власне, послуги витрачаються кошти платників податків. Через систему електронних торгів знаходимо кілька тендерних пропозицій, які заслуговують уваги. Перший – це придбання комутатора.Більше тут.

«Я хочу стати лікарем!»: Запорізькі студенти мітингують проти нової реформи МОЗ

Більше сотні студентів-медиків вийшли на мітинг проти електронного розподілу на інтернатуру та інших нововведень проекту наказу МОЗ «Про затвердження Положення про інтернатуру».

Відтепер, згідно з наказом, студентам медичних університетів збільшать термін навчання до 12 років, при цьому ліквідують частину спеціальностей, з 34 залишать лише 13. Розподіл на інтернатуру будуть здійснювати через електронний реєстр.Більше тут.

Запорізькі студенти долучилися до всеукраїнського диктанту єдності

Вже традиційно до Дня української писемності та мови в країні проводиться «Всеукраїнський радіодиктант української єдності», де всі охочі могли ввімкнути онлайн — трансляцію та долучитися до події. Ініціативу підтримали та запорізькі студенти.Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии