Лікар із Мелітополя зробив собі новорічний подарунок – японський автомобіль

Лікар із Мелітополя зробив собі новорічний подарунок – японський автомобіль

Головний лікар Мелітопольського онкологічного диспансеру Олександр Рябіков 3 січня повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме задекларував придбання цінного рухомого майна, вартістю майже мільйон гривень.

У повідомленні йдеться про те, що головний лікар зробив собі подарунок на Новий рік та 26 грудня придбав  автомобіль люкс класу, вартістю 962 160 гривень.

Автомобіль Toyota Camry 2019 року випуску був придбаний у офіційного дилера Toyota в Запоріжжі компанії «Восток Автомир».

На сайті дилера ми ознайомилися з модельним рядом та ціновою політикою та можемо зробити припущення, що скоріше за все Олександр Анатолійович придбав найдорожчу Toyota Camry 2.5 Hybrid, з автоматичною коробкою передач, в комплектації Premium.

За даними декларації, Олександр Рябіков за 2018 рік отримав сукупний дохід у сумі 394 591 гривень (заробітна плата, пенсія), також у червні 2019 року головний лікар отримав дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 440 160 грн (ймовірно, продав автомобіль Toyota Camry, 2014 року випуску) та дохід від відчуження нерухомого майна у розмірі 94 231 грн. Враховуючи, що останній час посадові оклади медичних працівників не зменшували, у 2019 році Олександр Анатолійович мав заробити ще приблизно 400 000 грн.

Як бачимо, мова не йде про можливі факти незаконного збагачення на посаді головного лікарі онкодиспансеру, або інші кримінальні або корупційні правопорушення, Олександр Рябіков має підтверджений дохід, який дозволяє йому придбати дуже дорогий автомобіль.

Довідка:

Рябіков Олександр Анатолійович, 03.09.1953 року народження, з 19.05.1986 року призначений на посаду головного лікаря Комунальної установи «Мелітопольський онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради.

У 2013 році отримав звання «Золоті руки країни», як провідний хірург-онколог України, через два роки у 2015 - як провідний керівник в медичній галузі. Нагороджений орденами «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня (2009) і «Лицар Вітчизни» (2008).

У 2015 році від партії «Опозиційний блок» був висунутий кандидатом в мери Мелітополя, на яких був реальним суперником Сергія Мінька.

У 2015 був фігурантом кримінального провадження, за ч. 1 ст. 366 КК України, Олександру Рябікову за фактом видачі листка непрацездатності, особі, яка на той час знаходилась за кордоном. Про це повідомляли місцеві ЗМІ. Олександр Рябіков наголошував, що кримінальне провадження це спосіб усунути його з політичної боротьби за крісло мера Мелітополя. У 2017 році кримінальне провадження було закрито у зв’язку зі зміною обстановки.

Понад 20 років Олександр Рябіков при всіх властях, можна сказати наодинці, намагається добудувати корпус-вставку №3 онкодиспансеру, останній раз гроші з бюджету на цей проект були виділені у 2017 році.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии