Мелітополь отримує газ із Гонконгу?

Мелітополь отримує газ із Гонконгу?

Мешканці Мелітополя у соціальних мережах скаржаться на дії працівників дочірнього підприємства «Газ Мелітополя» ПрАТ «Мелітопольгаз».

Підприємство проводить роботи із заміни вентилів за рахунок громадян, відключення газу, збір коштів готівкою. Зазначимо, вартість вентиля складає 150 грн, його встановлення і увімкнення газового стояку – 1500 грн. Судячи з коментарів, цей випадок не поодинокий.

Мешканці Мелітополя вже звернулись до міської ради, на урядову гарячу лінію та до депутата Сергія Мінька. Проте відповідь необхідно чекати від 15 до 30 днів.

Цікаво, що блакитне паливо до Мелітополя поставляє підприємство кінцевий бенефіціар якого знаходиться у Китайській Народній Республіці.

Фактичним власником підприємства є Данченко Олександр Петрович, який є також засновником низки підпримств, зареєстрованих у місті Гонконг. Очевидно, що Гонконг не випадково обрано місцем реєстрації, оскільки підприємства, що зареєствровані у Гонконзі, але прибуток отримують за діяльність поза межами цього міста -  не оподатковуються. Таким чином, фірма, яка постачає газ українцям навіть не сплачує за це податки у держбюджет.

Сподіваємось, що мешканці Мелітополя отримають відповідь від посадовців щодо свавілля газопостачальної компанії. А міська влада та обрані мелітопольцями народні депутати зможуть захистити інтереси людей.

Ми продовжимо слідкувати за цією ситуацією та повідомимо про її розвиток у наступних публікаціях.

Раніше ми вже писали про те, як жителі Мелітополя сплачували за тепло удвічі більше фірмі колишнього мера. А також про любов дружини Сергія Мінька до дорогих курортів.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии