Мер Енергодару запропонував відсторонити від посади завідувача пологового відділення на час розслідування щодо смерті породіллі

Мер Енергодару запропонував відсторонити від посади завідувача пологового відділення на час розслідування щодо смерті породіллі

Під час робочої наради мер Енергодару Павло Музика разом із в.о. директора СМСЧ Андрієм Бредихіним обговорили деталі розслідування загибелі породіллі та загублення тіла немовля. Про це повідомляє пресслужба мерії.

Нагадаємо, два місяці тому мешканка Енергодару потрапила до пологового будинку. Хірургічне втручання лікарів у пологи призвело до смерті дитини, а також до погіршення стану здоров'я матері. На цьому погані новини не закінчились - жінку ледве перевели до реанімації, попри байдужість лікарів. Борючись за життя 43 дні, серце породіллі зупинилось. Крім того, зникло і тіло мертвонародженої дитини. Хоча, як повідомив чоловік, після смерті малюка він особисто домовився з завідувачем акушерського відділення Валерієм Курченком, аби тіло новонародженого перебувало у міському морзі хоча б на час, поки стан Олени покращиться. Однак тіло малюка зникло. Завідувач акушерського відділення не міг чітко відповісти на запитання, пояснюючи, що тіло малюка кремували. Згодом у лікаря з’явилася нова версія – тіло дитини поховали як «біомасу», але це зробили без дозволу батька. Згодом з’явилась чергова версія що тіло десь забув водій, який повинен був його перевести до моргу. Адвокат родини припускає, що немовля могли привести до приватної клініки та віддати на стволові клітини.

Минулого тижня міським головою Енергодару було підписано розпорядження про проведення відповідного службового розслідування, звіт якого, повинні надати 12 червня.

Як повідомив головний лікар Андрій Бредихін, 15 травня дане питання було винесено на розгляд внутрішньої медичної експертної комісії.

Також міський голова  наголосив на доцільності тимчасового відсторонення завідувача пологового відділення Валерія Курченко, від виконання обов’язків на період службового розслідування.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии