Мешканці Запоріжжя вимагають від влади поетапного зниження викидів в атмосферне повітря

Мешканці Запоріжжя вимагають від влади поетапного зниження викидів в атмосферне повітря

Мешканці Запоріжжя зареєстрували електрону петицію, у якій вимагають від місцевих можновладців поетапного зниження викидів в атмосферне повітря.

Запоріжани занепокоєні викидами шкідливих речовин у повітря міста, які щоденно фіксує пересувна екологічна лабораторія.

«За період з 08.01.2020 по 24.05.2020 р, в тому числі у вихідні та святкові дні, виявлено 388 фактів перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин згідно звітам ДУ «ЗОЛЦ МОЗ України». Тобто з початку 2020 року щоденно в місті Запоріжжя фіксується мінімум 1 факт перевищення максимальної кількість шкідливої речовини в одиниці об’єму або маси у водному, повітряному чи ґрунтовом у середовищах, що впливає на здоров’я мешканців міста», - йдеться у тексті петиції.

Тож керуючись законом "Про захист атмосферного повітря" містяни вимагають  від запорізьких можновладців посприяти вирішенню питання щодо вирішення цієї проблеми.

«Вимагаємо від депутатів і адміністрації м. Запоріжжя звернутися до відповідних органів обласної і центральної влади з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів»,- підсумовує ініціатор звернення.

Дана петиція оприлюднила 26 червня та за 12 днів вже назбирала потрібну кількість підписів – 803 особи.

Комментарии