Мільйонні активи та зв'язки з "Метінвестом": хто претендує на посаду заступника голови ЗОДА?

Мільйонні активи та зв'язки з 'Метінвестом': хто претендує на посаду заступника голови ЗОДА?

Керівний апарат Запорізької ОДА постійно трансформується. Хтось отримує більш вигідні пропозиції, хтось перестає бути вигідним владі. Так чи інакше, на посаду заступника голови облдержадміністрації знову претендує новий кандидат. 

Про це ми писали раніше.

Сьогодні мова піде про першого ексзаступника голови Маріупольської міськради, представника ТОВ "Метінвест Холдинг" та засновника ГО "Український промисловий розвиток" Олександра Голтвенка. Наразі він намагається пробратись до лав заступників Запорізької ОДА. Та декларація у чиновника доволі цікава.

Варто зазначити, що у березні 2019 року чиновник пожертвував радикальній партії Олега Ляшка 1,6 млн грн., обіймаючи посаду у "Метінвесті".

Родина Голтвенка володіє трьома квартирами у Києві та Маріуполі, двома земельними ділянками та двома машиномісцями. Відповідні місця подружжя експлуатує для автівок Mitsubishi ASX 2.0 AT 2011 та Ford Mondeo 2016.

У декларації за 2019 рік Олександр Голтвенко вказав заробітну плату у ТОВ "Метінвест Холдинг" в розмірі 616 тис. грн., проценти - 134 тис. грн та доходи від "Запоріжжя. Платформа спільних дій" - 23,5 тис. грн. 

Грошові збереження родини не можуть не дивувати, враховуючи суми у закордонній валюті - 1,5 млн грн., 158 тис. доларів (приблизно 4,3 млн грн.), 32,7 тис. євро (приблизно 971 тис. грн.). Очевидно, Олександр Валерійович посідав не останню позицію у фірмі Ахметова, та й міська рада, мабуть, приносила чимало грошей.

На цьому чиновник вирішив не зупинятись, і продовжити заробляти свої мільйони у стінах Запорізької ОДА. Ми продовжимо інформувати вас про кадрові перестановки в облдержадміністрації, особливо - про призначення нового заступника.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии