Мінрегіон розглянув план формування ОТГ у Запорізькій області

Мінрегіон розглянув план формування ОТГ у Запорізькій області

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулася нарада, на якій розглядався перспективний план формування ОТГ в Запорізькій області. В нараді взяли участь представники Міністерства, Запорізької обласної державної адміністрації та народні депутати.

За словами нардепів, вони підтримують перспективний план, який передбачає 52 громади. За цим планом ОТГ повинні бути великими за розмірами та більш здатними, ніж в перспективному плані з 76 громадами.

Є позитивна динаміка і в питанні субрегіонального поділу. Запорізька обласна державна адміністрація сьогодні проведе чергову нараду щодо адміністративно-територіального устрою області, де має намір  повернутись до розгляду саме запропонованого народними депутатами способу устрою, який передбачає п’ять районів з центрами у Запоріжжі, Василівці, Бердянську, Мелітополі й Пологах. 

До речі, представники Міністерства наголосили, що варіант устрою з шістьма районами є абсолютно неприйнятним, про це повідомляється в "Інсайди народного депутата".

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии