Місія не(здійсненна): Хто візьметься за запорізькі довгобуди? (відео)

Місія не(здійсненна): Хто візьметься за запорізькі довгобуди? (відео)

Ми живемо в найпрекраснішому місті на всій земній кулі, а всі інші – нам просто заздрять. Адже наше місто не якесь там Токіо чи Ріо, а неперевершене Запоріжжя – місто з неповторною історичною архітектурою, з найдовшим проспектом в Європі, місто в якому проживають добрі та інтелігентні люди, місто на Дніпрі. Тільки в Запоріжжі можна вдихнути ковток мальдівського повітря, тільки тут замість премій працівникам – фінансові потоки спрямовують чорт знає куди, тільки тут – ми обираємо «градоначальників», які крім популізму далі свого носа нічого не бачать. І тільки тут аби зробити добре «діло» потрібно добряче на цьому наколотити в кишені. Ось вона колиска прадідів козаків – Запорізький край.

Та є у нас родзинка, яку не можуть виколупати вже як років 15 – запорізькі мости. І ось у 2019 році на горизонті з'явилася нова надія на  розбудову довгооплакуваного об'єкта.

Прем'єр Олексій Гончарук урочисто на власній сторінці в Фейсбук оголосив 26 листопада 2019  року про початок тендеру на будівництво автотранспортної магістралі.

«Сказано-зроблено!»- написав посадовець.

Та як кажуть, «не довго музика нам грала».

Так, проведення аукціону у відкритих торгах було призупинено у зв’язку з наявністю скарг, поданих до Антимонопольного комітету України.

Зазначимо, на завершення робіт потрібно 12,9 млн грн. Уряд вже знайшов 1,2 млрд грн, а загалом у 2020 буде виділено близько 4 млрд гривень. Термін остаточного завершення робіт, за словами прем’єр-міністра Гончарука, — 2022-2023 рр.

Втім, сьогодні хочемо розповісти про претендентів, які "посягнулись" на запорізькі довгобуди. Продовження дивіться у нашому відеоматеріалі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии