МОН закликає не проводити шкільні випускні та останні дзвоники

МОН закликає не проводити шкільні випускні та останні дзвоники

Міністерство освіти і науки закликає не проводити цьогоріч останні дзвоники та випускні, аби не наражати себе на небезпеку захворювання.

Про це мова йде в листі Міністерства освіти та науки щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

У Міністерстві порекомендували не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори. Крім того, представники МОН закликають провести підсумкові оцінювання за допомогою онлайн-технологій.

Нагадаємо, у зв'язку з карантином Міносвіти вже скасувало державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів. Також було складено два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у залежності від тривання карантину.

Якщо учні не вийдуть на навчання у червні, то МОН у липні, у серпні зможе провести і пробне, і основну сесію ЗНО.  Якщо незалежне оцінювання розпочнуть в середині серпня, то результати будуть в середині вересня.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии