На колишньому заводі в Запоріжжі знайшли небезпечні відходи

На колишньому заводі в Запоріжжі знайшли небезпечні відходи

В одній з минулих публікацій ми розповідали про інтерактивну мапу сміттєзвалищ України. 

За допомогою цього сервісу у Запоріжжі розпочато боротьбу із несанкціонованим зберіганням небезпечних відходів на території колишнього заводу «ГАММА», який знаходиться на проспекті Маяковського 11. Про  дане звалище через інтерактивну мапу повідомив мешканець Запоріжжя Горлов В.А. 

Співробітники Державної екологічної інспекції у Запорізькій області спільно з представниками Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради здійснили виїзд для перевірки заяви, про це повідомляє офіційна сторінка Інспекції.

Під час обстеження території виявлено несанкціоновано та безконтрольно розміщені відходи різного морфологічного складу. Також, встановлено факт несанкціонованого розміщення великої кількості використаних та зіпсованих люмінесцентних ртутовмісних ламп, які відносяться до відходів I класу небезпеки. Винних у несанкціонованих розміщеннях відходів осіб на час обстеження не встановлено.

У зв'язку з цим, Інспекцією терміново направлено заяву до Вознесенівського відділення поліції ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, та відповідний лист для реагування та вжиття заходів до Запорізької міської ради.

Порушене питання перебуватиме на контролі Інспекції.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии