На перевезення експертних трупів у Запоріжжі планують виділити понад 3 мільйона гривень

На перевезення експертних трупів у Запоріжжі планують виділити понад 3 мільйона гривень

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради  оголосив тендер на послуги з автомобільних перевезень для експертних трупів. Про це йдеться у системі «Прозорро».

Згідно з тендерною документацією департамент на послугу планує виділити на це - 3 475 200 гривень.Кількість робіт з перевезень по потребі, становить – 3200 осіб.

Від учасників аукціону замовник вимагає наявність спецтехніки, а саме двох  вантажних катафалка, які повинні розташовуватись у межах міста та наявність не менше 8 робочих і 4-х водіїв. Також виконавці робот повинні надати документацію про надання відповідних послуг.

Експертні трупи - це тіло, яке підлягало обов'язковому направленню для проведення судово- медичної експертизи з метою встановлення причин смерті. При доставці трупа з місця події до судово-медичної установи чи моргу, лікарні, слідчим або уповноваженими ним особами вживаються заходи до недопущення можливих змін первісного стану трупа під час транспортування (забруднення сторонніми речовинами, заподіяння додаткових ушкоджень тіла та одягу тощо).

Як заявлено у тендері, строк початку аукціону призначений на 3 березня. Строк надання товарів надається замовником з моменту підписання договору.

Нагадаємо, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради  оголосив тендер на поховання померлих бездомних і невідомих громадян та похорон почесних громадян міста на суму -  573 тисячі гривень.

Матеріал опублікований на основі інформації з телеграм-каналу "Запоріжжя вам НЕ Еко".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии