На період карантину у Запоріжжі спрощено процедуру отримання допомоги по безробіттю

На період карантину у Запоріжжі спрощено процедуру отримання допомоги по безробіттю

Протягом карантину запроваджено низку законодавчих змін, які регулюють умови реєстрації та отримання допомоги по безробіттю на цей період.

Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів.

Так, Уряд забезпечив можливість подання заяв на отримання статусу безробітного та допомоги по безробіттю дистанційно. Також зареєструватися як безробітний та оформити допомогу віднедавна можна через онлайн-портал державних послуг «Дія». Крім того, підвищено  мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину та протягом 30 днів після його завершення з 650 до 1000 грн.

Зареєстрованим у службі зайнятості безробітним допомога призначається з першого дня набуття статусу, навіть тим, хто був звільнений у період карантину за власним бажанням (до карантину звільненим за власним бажанням допомога виплачувалася з 91 дня набуття статусу).

У свою чергу, роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили свою діяльність під час карантину, можуть отримати допомогу по частковому безробіттю для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии