На Запоріжжі хлопчик помер від туберкульозу та заразив інших дітей зі школи

На Запоріжжі хлопчик помер від туберкульозу та заразив інших дітей зі школи

У місті Кам’янка - Дніпровську Запорізької області, хлопчик помер від туберкульозу, однак до цієї трагедії відвідував загальноосвітню школу. Відповідний пост розміщен на сторінці "Батьки СОС" у Фейсбук.

У соціальній мережі, батьки учнів зі школи №3 хвилюються за своїх дітей, які відвідують відповідну школу. За їх словами хворий хлопчик, протягом двох років відвідував заклад та контактував зі всіма дітьми.

Після трагедії у школі знайшли, ще одного учня 6 класу, у якого виявили закриту форму туберкульозу. Однак адміністрація на карантин навчальний заклад не закриває та не вживає запобіжних заходів, у вигляді обробки приміщення.

Громада міста, за словами автора посту, обіцяла посприяти справі, у вигляді оброки класу озоном, однак діло все ж таки намагаються приховати.

За даними МОЗ України за 2019 рік, Запорізька область посідає перше місце в Україні за рівнем поширення дитячого туберкульозу і входить в першу п'ятірку по поширенню захворювання серед дорослого населення. Найбільше зростання спостерігається в місті Запоріжжя. У 2018 році в обласному центрі було виявлено тисячі вісімсот двадцять чотири хворих на туберкульоз.

Нагадаємо, У Запоріжжі очікується скорочення кількості протитуберкульозних амбулаторних диспансерів на 75%.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии