На Запоріжжі мешканцям через борги відключили воду: громадськість перекрила дорогу (оновлено)

На Запоріжжі мешканцям через борги відключили воду: громадськість перекрила дорогу (оновлено)

Мешканці села Люцерна Вільнянського району перекрили одну з місцевих автомагістралей.

Демонстрація відбулась, вчора, 2 жовтня.

Річ у тому, що міський "Водоканал" відключив подачу водопостачання обласному. Наразі вільнянці перекривають трасу державного значення: Харків-Сімферополь.

Без води залишилися й трьом інших села Михайлівської об’єднаної територіальної громади: Богатирівка, Вільноулянівка та Вільногрушівка.

Одночасно, селяни вимагали від голови Михайлівської об’єднаної територіальної громади Алли Король негайно поновити водопостачання, запевняли, що вчасно сплачують за воду. На місці події чергували правоохоронці. 

За словами однієї з мешканок Вільнянського району, про КП "Водоканал" на території району ходить не найкраща слава. Ось що говорять:

"В селі борги нереальні! У селі воду відключили говорять на 2 тижні. Та це вже рік триває. Представники структури крадуть гроші".

Очільниця Михайлівської об’єднаної громади Алла Король повідомила, що керівництво сількомунгоспу гроші з боржників стягує, тільки у вересні перерахували «Водоканалу Запоріжжя» 100 тисяч гривень. Загалом у 2019-му відшкодували 850 тисяч торішніх  боргів. 

Рік тому, у зв’язку зі створенням Михайлівської територіальної громади, об’єднались два суб’єкти господарювання: Люцернівський та Михайлівський сількомунгоспи. До цього часу за водопостачання мають тогорічні борги: Михайлівський – 9 мільйонів, Люцернівський – 2 мільйони 600 тисяч гривень. Заборгованість продовжує накопичуватися, через що «Водоканал» протягом трьох місяців чотири рази припиняв там водопостачання.

Стало відомо, що на погашення поточних боргів Михайлівській громаді виділено 150 тисяч гривень, із них 50 тисяч – для села Люцерна. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии